Warsztaty

 Ostatnie wolne miejsca w niezwykłej podróży do wyjątkowych miejsc mocy w Indiach!

 Nie wrócisz taki sam - możliwość uwolnienia karmy (obciążeń z poprzednich żyć, blokujących nam szczęście w obecnym życiu).

  

 

 

 Wędrówka przepełniona aspektem duchowości ze Sławomirem Bubiczem (pionierem jogi w Polsce) i Małgorzatą Maciejewską

 14 lutego – 07 marca 2019 (22 dni)

 

Nie każdemu w tym życiu jest pisane dotarcie do niezwykłych miejsc mocy i ich odbiór w swojej duszy. Miejsca te przenikają człowieka, łączą się z jego wnętrzem, uwalniają stare bloki i oczyszczają. Zmieniają naszą drogę życia, tak abyśmy byli szczęśliwi.

Bajkowe krajobrazy, przepiękna zieleń i roślinność uaktywniają uśpioną w nas energię. Kontakt z tubylcami uwrażliwia coraz bardziej. Słuchając ich opowieści, uczestnicząc w ich życiu, świętach i obrzędach poznajemy wartości życia w tamtym kraju – spokój, otwartość, gościnność i promienny uśmiech płynący z serca.

Program:
o  Na początku naszej duchowej wędrówki weźmiemy udział w zaręczynach, rytuałach i obrzędach ślubnych pokazujących kulturę tamtego kraju, gdzie religia opiera się na starożytnej wiedzy wedyjskiej. Barwność i głęboka mądrość uroczystości oraz specyfika obrzędów różniących się w znaczący sposób od ceremonii zaślubin w naszym kraju zainteresuje, zaciekawi każdego z uczestników tego wyjątkowego dnia dla pary młodej. Odbije się dużą poświatą miłości i radości, która spłynie w ten dzień na wszystkich. -Silnym punktem naszej wyprawy będzie dotarcie do Tirumali - największego miejsca pielgrzymkowego na świecie, które charakteryzuje się ogromną mocą i spełnia nasze pragnienia i oczekiwania. Ale musimy tam się znaleźć, aby o to poprosić.
o  Dużo czasu poświęcimy dotarciu do magicznych, starożytnych świątyń, w tym wielu z listy UNESCO, o architekturze dorównującej największym osiągnięciom Egiptu, Grecji i Rzymu. Zostały zbudowane według zasad starej kultury wedyjskiej, tak aby sam pobyt w nich zapewniał przepełnienie człowieka silną leczniczą energią. Aby poprawie uległo nie tylko nasze zdrowie i relacje, ale też zwiększył się dobrobyt materialny.
o  Dotrzemy do najświętszej, majestatycznej góry Arunaczala, odwiedzanej przez miliony Indusów. Okrążymy ją, zmywając w ten sposób (według wierzeń tubylców) negatywną karmę z tysięcy wcieleń. Zajedziemy do pobliskich aszramów uświęconych obecnością żywych samadhi.
o  Odwiedzimy Ammę – najsłynniejszą żyjącą kobietę-guru. Amma przytuliła już ponad 30 milionów ludzi przekazując im duchową energię i uwalniając ich od złej „karmy”. Odwiedzimy ją w tym celu pod warunkiem, że w dniu przejazdu przez te tereny Amma będzie obecna i udzielała błogosławieństwa w swoim aśramie w Kerali (co będzie możliwe do ustalenia na parę dni wcześniej).
o  Przepiękne wodospady bijące ze szczelin górskich w miejscowości Kutralam, pod którymi się wykąpiemy, przepełnione są rosnącymi w pobliżu ziołami i posiadają oczyszczającą moc i błogosławieństwo żyjących w górach siddhów (doskonałych istot).
o  Udamy się do słynnego miasteczka nadi-astrologów, gdzie w bibliotece liści palmowych przechowywane są podobno nasze losy spisane przed tysiącami lat przez starożytnych mędrców. Możemy zwrócić się o pomoc w wyjaśnieniu przyczyn i rozwiązaniu naszych obecnych problemów wszelkiego typu. Możemy też zapytać o nasze przeznaczenie i uzyskać praktyczną poradę, jak odmienić je na lepsze.
o  Odwiedzimy świątynie napełnione mocą 5 żywiołów (ziemia, woda, ogień, powietrze i eter), które są nieodzowne, aby w naszej przestrzeni, w naszym ciele, zapanowała całkowita równowaga, która będzie zwiastunem bardzo dobrego zdrowia.
o  Moc i siła wysokich gór, w których również się znajdziemy, zachwyci nas swoim pięknem i przemieni w nas obraz życia.
o  Popłyniemy do wyspy na Przylądku Komorin (dolnym krańcu Indii) do miejsca mocy, które każdy Indus pragnie odwiedzić za życia. Tam fale trzech mórz zlewają się w jedno tworząc niezwykły widok.
o  Na całej trasie odczujemy moc i piękno występów artystycznych i obrzędów usuwających negatywną energię, niezmienionych od tysięcy lat.
o  Będziemy odpoczywać na dwóch przepięknych plażach w Varkali i Mamallapuram, pełnym zabytków z listy UNESCO.

 

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w tej niezwykłej podróży, która może mieć znaczący wpływ na Twoje dalsze życie – proszę o kontakt pod nr 507 811 812, gdzie uzyskasz więcej informacji na ten temat.

 

Script logo